Čistič elektrických kontaktů 400 ml

Kód: 62088
Značka: GAT
330 Kč
Momentálně nedostupné

Čistič elektrických kontaktů je speciálně vyvinutý produkt pro čištění elektrických terminálů, spínacích a zástrčkových kontaktů a dalších elektrických připojení, svorek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Čistič elektrických kontaktů je speciálně vyvinutý produkt pro čištění elektrických terminálů, spínacích a zástrčkových kontaktů a dalších elektrických připojení, svorek. Výrobek se stará o důkladné čištění terminálů a odstraňuje oxidaci na různých kontaktních místech.

Výhody

  • zlepšuje kontakt
  • snížení reoxidace a znečištění
  • snižuje úbytek napětí
  • trvale odstraňuje olej a mastnoty

Postup aplikace produktu

Z ošetřovaných součástí odstraňte silné nečistoty. Silně oxidované kontakty je třeba čistit mechanicky. Před použitím nádobu důkladně protřepejte. Nastříkejte produkt ze vzdálenosti asi 20 - 30 cm a nechte jej několik minut působit.

Pozor: Nestříkejte části nesoucí napětí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.4 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.