Čistič a ochrana LPG systému 120 ml

Kód: 62040
Tip
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Čistič a ochrana LPG systému je vysoce výkonný produkt, který byl vyvinut speciálně pro vozidla poháněná zkapalněným ropným plynem (LPG).

Detailní informace

Detailní popis produktu

120 ml

Čistič a ochrana LPG systému je vysoce výkonný produkt, který byl vyvinut speciálně pro vozidla poháněná zkapalněným ropným plynem (LPG). Produkt chrání celý plynový systém proti korozi a zajišťuje optimální ochranu ventilových sedel. Absorbuje škodlivou vlhkost a účinně zabraňuje tvorbě zbytků ze spalování. Vhodné pro všechny LPG a benzínové systémy.

Výhody

  • dlouhodobě chrání ventily a sedla ventilů
  • optimalizuje spotřebu paliva a snižuje emise výfukových plynů
  • prodlužuje životnost motoru

Postup aplikace produktu

Před tankováním přidávejte každé 3-4 měsíce nebo každých 10 000 km do úplně prázdné plynové nádrže. Produkt pracuje během provozu, jedna plechovka (120 ml) postačí až na 50 l paliva. 

Bezpečnostní list – MSDS__GAT LPG System Clean & Protect_CZ-cs_2,1_100621

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do LPG systému
Hmotnost: 0.2 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.