Ochrana ventilu LPG systému 1000 ml

Kód: 62039
Značka: GAT
490 Kč
Skladem

Ochrana ventilu LPG systému je vysoce efektivní produkt do paliva, který výrazně snižuje opotřebení ventilů a sedel ventilů motorů, které jsou poháněny zkapalněným ropným plynem (LPG).

Detailní informace

Detailní popis produktu

1000 ml

Ochrana ventilu LPG systému je vysoce efektivní produkt do paliva, který výrazně snižuje opotřebení ventilů a sedel ventilů motorů, které jsou poháněny zkapalněným ropným plynem (LPG). Spolehlivě a trvale odstraňuje i ty nejmenší částice znečištění v celém spalovacím systému. Vhodný pro použití v komerčně dostupných automatických dávkovačích všech vozidel s LPG systémem.

Výhody

  • dlouhodobá ochrana ventilů a sedel ventilů, zajištěná díky stálému mazání ventilů
  • optimalizuje spotřebu paliva a snižuje emise výfukových plynů
  • chrání před nárazy ventilu a prodlužuje životnost motoru

Postup aplikace produktu

Přidávejte dle potřeby do automatického dávkovače. Produkt pracuje během provozu, 50 ml produktu je dostatečných pro 50 l paliva. Produkt bude automaticky naředěn dávkovačem.

Bezpečnostní list – MSDS__LPG Valve Protect_CZ-cs_2,0_100622

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do LPG systému
Hmotnost: 1.2 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.