Keramické aditivum do motorového oleje 300 ml

Kód: 62002
Tip
Značka: GAT
510 Kč
Vyprodáno

Keramické aditivum do motorového oleje je vysoce výkonný produkt pro použití do všech typů naftových a benzínových motorů. Obsahuje vysoce účinný balíček přísad s odolnými keramickými částicemi pro snížení tření a výrazně lepší ochranu motoru proti opotřebení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Keramické aditivum do motorového oleje je vysoce výkonný produkt pro použití do všech typů naftových a benzínových motorů. Obsahuje vysoce účinný balíček přísad s odolnými keramickými částicemi pro snížení tření a výrazně lepší ochranu motoru proti opotřebení. Kompatibilní se všemi minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji.

Výhody

  • snadné použití
  • snižuje hlučnost motoru
  • snižuje emise výfukových plynů
  • zvyšuje výkon motoru a optimalizuje spotřebu paliva
  • velice efektivně snižuje tření a opotřebení
    • na tuto vlastnost byl výrobek atestován v Německu — disponuje certifikací TÜV Thüringen

CERA

Postup aplikace produktu

Po každé výměně oleje přidejte do motorového oleje (doporučujeme aplikovat do zahřátého oleje). Lahvička (300 ml) stačí až na 6 l oleje. Pro větší objemy přidejte 50 ml na 1 litr motorového oleje. Produkt pracuje během provozu. Po ujetí 400-600 km kilometrů dosáhne produkt optimální úrovně výkonu. Před použitím dobře protřepejte!

Pozor: Před aplikací zkontrolujte hladinu motorového oleje!

Bezpečnostní list – MSDS__GAT CeraPROTECT_CZ-cs_1,2_100732

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení