Keramické aditivum do motorového oleje 300 ml

Kód: 62002
Tip
Značka: GAT
560 Kč
Vyprodáno

Keramické aditivum do motorového oleje je vysoce výkonný produkt pro použití do všech typů naftových a benzínových motorů. Obsahuje vysoce účinný balíček přísad s odolnými keramickými částicemi pro snížení tření a výrazně lepší ochranu motoru proti opotřebení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Keramické aditivum do motorového oleje je vysoce výkonný produkt pro použití do všech typů naftových a benzínových motorů. Obsahuje vysoce účinný balíček přísad s odolnými keramickými částicemi pro snížení tření a výrazně lepší ochranu motoru proti opotřebení. Kompatibilní se všemi minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji.

Výhody

  • snadné použití
  • snižuje hlučnost motoru
  • snižuje emise výfukových plynů
  • zvyšuje výkon motoru a optimalizuje spotřebu paliva
  • velice efektivně snižuje tření a opotřebení
    • na tuto vlastnost byl výrobek atestován v Německu — disponuje certifikací TÜV Thüringen

CERA

Postup aplikace produktu

Po každé výměně oleje přidejte do motorového oleje (doporučujeme aplikovat do zahřátého oleje). Lahvička (300 ml) stačí až na 6 l oleje. Pro větší objemy přidejte 50 ml na 1 litr motorového oleje. Produkt pracuje během provozu. Po ujetí 400-600 km kilometrů dosáhne produkt optimální úrovně výkonu. Před použitím dobře protřepejte!

Pozor: Před aplikací zkontrolujte hladinu motorového oleje!

Bezpečnostní list – MSDS__GAT CeraPROTECT_CZ-cs_1,2_100732

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.