Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla 300 ml

Kód: 62116
Značka: GAT
350 Kč
Skladem

Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla je vysoce účinný aditivní balíček pro snížení výfukových sazí a kouře benzínových a naftových motorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla je vysoce účinný aditivní balíček pro snížení výfukových sazí a kouře benzínových a naftových motorů. Ideální pro vozidla s vysokou spotřebou oleje. Vysoká viskozita zabraňuje vstupu oleje do spalovací komory, a proto zajišťuje čisté a silné spalování s minimálním kouřením a hromaděním sazí. Vhodný pro všechny benzínové a dieselové motory.

Výhody

  • optimální mazání všech pohyblivých částí
  • pomáhá předcházet oxidaci oleje
  • snadné použití
  • kompatibilní se všemi komerčně dostupnými minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji

Postup aplikace produktu

Přidejte do olejového systému. Jedna nádoba (300 ml) postačuje k ošetření 5 litrů motorového oleje. Pro větší objemy přidejte 50 ml na 1 litr motorového oleje. Funguje během provozu. Před aplikací doporučujeme vyčistit olejový systém produktem pro vyčištění motoru - Výplach motoru

Pozor: Před aplikací zkontrolujte hladinu motorového oleje!

Bezpečnostní list – MSDS__Oil Anti Smoke_CZ-cs_2,0_100601

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení