Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla 300 ml

Kód: 62116
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla je vysoce účinný aditivní balíček pro snížení výfukových sazí a kouře benzínových a naftových motorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Olejové aditivum proti kouřivosti vozidla je vysoce účinný aditivní balíček pro snížení výfukových sazí a kouře benzínových a naftových motorů. Ideální pro vozidla s vysokou spotřebou oleje. Vysoká viskozita zabraňuje vstupu oleje do spalovací komory, a proto zajišťuje čisté a silné spalování s minimálním kouřením a hromaděním sazí. Vhodný pro všechny benzínové a dieselové motory.

Výhody

  • optimální mazání všech pohyblivých částí
  • pomáhá předcházet oxidaci oleje
  • snadné použití
  • kompatibilní se všemi komerčně dostupnými minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji

Postup aplikace produktu

Přidejte do olejového systému. Jedna nádoba (300 ml) postačuje k ošetření 5 litrů motorového oleje. Pro větší objemy přidejte 50 ml na 1 litr motorového oleje. Funguje během provozu. Před aplikací doporučujeme vyčistit olejový systém produktem pro vyčištění motoru - Výplach motoru

Pozor: Před aplikací zkontrolujte hladinu motorového oleje!

Bezpečnostní list – MSDS__Oil Anti Smoke_CZ-cs_2,0_100601

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.