Utěsňovač chladícího systému 300 ml

Kód: 62011
Tip
Značka: GAT
370 Kč
Skladem

Utěsňovač chladícího systému slouží pro použití ve všech vodou chlazených, uzavřených chladicích systémech (užitková vozidla, osobní automobily, průmyslové výměníky tepla). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Utěsňovač chladícího systému slouží pro použití ve všech vodou chlazených, uzavřených chladicích systémech (užitková vozidla, osobní automobily, průmyslové výměníky tepla). Spolehlivě utěsňuje vlasové trhliny a malé netěsnosti. Rychlá a snadná aplikace. Také slouží pro preventivní použití.

Výhody

  • zabraňuje ztrátám chladící kapaliny
  • chrání před poškozením motoru
  • pomáhá vyhnout se nákladným opravám
  • spolehlivě utěsňuje trhliny a zabraňuje i sebemenším únikům kapaliny

Postup aplikace produktu

Nejprve zkontrolujte chladící kapalinu. Dále pak přidejte produkt do teplého chladícího systému a přesuňte všechny prvky topení do polohy ,,max''. Nechte motor nastartovaný cca. 10 min a poté zkontrolujte hladinu chladící kapaliny a otestujte, zda bylo těsnění úspěšné. 300 ml dostačuje pro chladicí systémy o objemu 12 l.
Pro větší objemy přidejte 25 ml na 1 litr chladicí kapaliny.

Pozor: Pomalu a postupně otevírejte plnicí otvor chladiče - nebezpečí popálení!

Bezpečnostní list - MSDS__GAT Radiator Sealant_CZ-cs_2,1_100604

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící systém
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.