Čistič chladícího systému 300 ml

Kód: 62012
Značka: GAT
399 Kč –15 %
Radiator Purifier 300ml RGB 2048x2048
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem

Čistič chladícího systému obsahuje rychle účinné složky k odstranění provozem způsobených nečistot z celého chladícího systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Čistič chladícího systému obsahuje rychle reagující složky k odstranění provozem způsobených nečistot z celého chladícího systému. Slouží pro použití ve všech vodou chlazených, uzavřených chladicích systémech (užitková vozidla, osobní automobily, průmyslové výměníky tepla). Dále čistí kompletní chladicí systém, rozpouští a odstraňuje vodní kámen a zlepšuje výkon ventilů, termostatů a vodních čerpadel.

Výhody

  • vylepšený výkon topení a chlazení
  • zvyšuje provozní odpovědnost chladícího systému
  • prodlužuje životnost všech agregátů
  • rozpouští a odstraňuje vodní kámen
  • zvyšuje funkčnost ovládacích ventilů, termostatů a vodních pump

Postup aplikace produktu

1) Přidejte do chladicí kapaliny. 2) Nechte motor bežet na volnoběh zhruba 15-40 minut (v závislosti na velikosti systému) pro dosažení provozní teploty. 3) Po vypuštení důkladně propláchněte čistou vodou. 4) Proveďte výměnu chladicí kapaliny dle pokynů výrobce. Vhodný pro všechny uzavřené vodní chladicí systémy a tepelné výměníky. 300 ml vystačí až na 10 litrů chladicí kapaliny. U většího množství přidejte 30 ml na litr chladicí kapaliny. Interval použití: před každou výměnou chladicí kapaliny.

Pozor: pomalu a postupně otevírejte plnicí otvor chladiče - nebezpečí popálení! 

Bezpečnostní listMSDS__Radiator Purifier_CZ-cs_2,0_100605_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící systém
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.