Čistič chladícího systému 300 ml

Kód: 62129
Značka: GAT
350 Kč
Vyprodáno

Čistič chladícího systému obsahuje rychle účinné složky k odstranění provozem způsobených nečistot z celého chladícího systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Čistič chladícího systému obsahuje rychle reagující složky k odstranění provozem způsobených nečistot z celého chladícího systému. Slouží pro použití ve všech vodou chlazených, uzavřených chladicích systémech (užitková vozidla, osobní automobily, průmyslové výměníky tepla). Dále čistí kompletní chladicí systém, rozpouští a odstraňuje vodní kámen a zlepšuje výkon ventilů, termostatů a vodních čerpadel.

Výhody

  • vylepšený výkon topení a chlazení
  • zvyšuje provozní odpovědnost chladícího systému
  • prodlužuje životnost všech agregátů
  • rozpouští a odstraňuje vodní kámen
  • zvyšuje funkčnost ovládacích ventilů, termostatů a vodních pump

Postup aplikace produktu

Před výměnou chladící kapaliny přidejte do chladícího systému do staré kapaliny. Poté přesuňte všechny ovládací prvky topení do polohy ,,max''. Dále nechte motor nastartovaný cca. 30 min. Následně vypusťte celý chladící systém a vypláchněte ho čistou vodou a jako poslední krok doplňte chladící systém kapalinou podle pokynů výrobce. 300 ml  je dostačující pro chladicí systémy o objemu 10 l. Pro větší objemy přidejte 30 ml na 1 litr chladicí kapaliny.

Pozor: pomalu a postupně otevírejte plnicí otvor chladiče - nebezpečí popálení! 

Bezpečnostní listMSDS__Radiator Purifier_CZ-cs_2,0_100605

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící systém
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.