Nano ochrana motoru 300 ml

Kód: 62103
Tip
Značka: GAT
560 Kč
Skladem

Nano ochrana motoru tvoří v oleji vysoce účinnou nano bariéru. Produkt je vhodné použít již od první výměny motorového oleje u nového vozidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Nano ochrana motoru tvoří v oleji vysoce účinnou nano bariéru. Produkt je vhodné použít již od první výměny motorového oleje u nového vozidla. Tento produkt lze použít ve všech benzínových a naftových motorech. Náš produkt chrání veškeré třecí plochy komponentů motoru. Dále je vhodné tento produkt použít do manuální převodovky, diferenciálu a rozvodové skříně.

Výhody

  • snižuje spotřebu oleje a emise, zlepšuje výkon motoru
  • snižuje opotřebení
  • chrání proti korozi
  • zvyšuje spolehlivost provozu a prodlužuje životnost všech součástí
  • chrání před usazeninami v olejovém a mazacím systému
  • kompatibilní se všemi minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji

Postup aplikace produktu

Přidejte do mazacího systému po každé výměně oleje. 300 ml je k ošetření 5 litrů motorového oleje. Použití v posilovačích řízení, manuálních převodovkách a diferenciálech je doporučeno v poměru 1:10. Doporučujeme vyčistit olejový a mazací systém pomocí produktu Výplach motoru.

Bezpečnostní list – MSDS__Nano Engine Protect & Seal_CZ-cs_2,1_100547

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.