Nano ochrana motoru 300 ml

Kód: 62103
Značka: GAT
510 Kč
Skladem

Nano ochrana motoru tvoří v oleji vysoce účinnou nano bariéru. Produkt je vhodné použít již od první výměny motorového oleje u nového vozidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Nano ochrana motoru tvoří v oleji vysoce účinnou nano bariéru. Produkt je vhodné použít již od první výměny motorového oleje u nového vozidla. Tento produkt lze použít ve všech benzínových a naftových motorech. Náš produkt chrání veškeré třecí plochy komponentů motoru. Dále je vhodné tento produkt použít do manuální převodovky, diferenciálu a rozvodové skříně.

Výhody

  • snižuje spotřebu oleje a emise, zlepšuje výkon motoru
  • snižuje opotřebení
  • chrání proti korozi
  • zvyšuje spolehlivost provozu a prodlužuje životnost všech součástí
  • chrání před usazeninami v olejovém a mazacím systému
  • kompatibilní se všemi minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji

Postup aplikace produktu

Přidejte do mazacího systému po každé výměně oleje. 300 ml je k ošetření 5 litrů motorového oleje. Použití v posilovačích řízení, manuálních převodovkách a diferenciálech je doporučeno v poměru 1:10. Doporučujeme vyčistit olejový a mazací systém pomocí produktu Výplach motoru.

Bezpečnostní list – MSDS__Nano Engine Protect & Seal_CZ-cs_2,1_100547

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení