Nano ochranná vrstva autoskel 105 ml

Kód: 62953
Tip
Značka: GAT
540 Kč
Na dotaz

Nano ochranná vrstva autoskel se skládá z nejmenších částic, které vytvářejí velmi tenký, sklovitý a extrémně hladký film.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1 sada (k ošetření 1 vozidla – čelní sklo, světla, zrcátka)

 • 1st (75 ml čistícího mléka)
 • 2nd a 3rd (2 x 15 ml nano tmelícího přípravku)
 • 3x hadřík na leštění

Nano ochranná vrstva autoskel se skládá z nejmenších částic, které vytvářejí velmi tenký, sklovitý a extrémně hladký film.

Výhody

 • snadná aplikace a skvělé výsledky
 • odpuzuje vodu díky lotosovému efektu
 • zvyšuje bezpečnost díky zlepšené viditelnosti v noci a za deště
 • poskytuje dlouhodobou ochranu proti nečistotám a hmyzu

Postup aplikace produktu

Příprava

Nejprve očistěte povrchy, které mají být ošetřeny (doporučujeme náš přípravek Pěna na čištění skla a interiéru). Veškeré viditelné znečištění musí být důkladně odstraněno, také zkontrolujte čistotu okrajových oblastí ošetřovaných povrchů. Aplikace produktu musí být provedena na suchém místě bez přímého slunečního záření. Teplota okolního vzduchu by měla být mezi 15—25 °C.

Samotná aplikace

 • předčištění – 1st (75 ml čistícího mléka) - Protřepejte láhev a odřízněte horní část víčka. Naneste předběžný čistič pomocí hadříku na ošetřované sklo a po zaschnutí dobře vyleštěte. Předčištění vytvoří na skle film. Opakujte postup, v případě potřeby i částečně, dokud se film nepřestane trhat a praskat. Poté nechte leštěný povrch zaschnout po dobu 5 minut a znovu vyleštěte, dokud nejsou odstraněny všechny zbytky. Zbytky na laku vozu nebo gumových částech lze snadno odstranit vodou. Pozor! Nedotýkejte se očištěného povrchu rukama.
 • míchání – 2nd a 3rd (2 x 15 ml tmelícího přípravku) - přilijte přípravek 2nd do přípravku 3rd, dobře uzavřete a protřepávejte 2 minuty.
  Pozor! Tmelící prostředek musí být aplikován do 24 hodin po smíchání.
 • aplikace - Uřízněte vršek víčka lahvičky se směsí a nanášejte přípravek odshora za použití jednoho z přiložených hadříků. Začněte nejlépe u horní hrany. Velké plochy, například čelní sklo, by měly být rozděleny na polovinu a ošetřeny postupně ve dvou aplikačních krocích.
 • leštění - Leštění začněte ihned po aplikaci. Vyleštěte povrch posledním hadříkem, dokud nebudou odstraněny všechny zbytky přípravku. Již zaschlé viditelné zbytky po aplikaci (šmouhy) lze odstranit ještě vlhkým hadříkem s prostředkem. 

Pozor: Po ukončení procesu aplikace je důležité nechat produkt hodinu vyzrát.

Bezpečnostní listyMSDS__Nano Car Glass Sealant - Cleaning Milk_CZ-cs_2,0_100597MSDS__Nano Car Glass Sealant Component 1_CZ-cs_2,0_100595MSDS__Nano Car Glass Sealant Component 2_CZ-cs_2,0_100596

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté stěrače
Hmotnost: 0.4 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.