DPF Čistící kapalina 1000 ml

Kód: 62010
Značka: GAT
442 Kč
Skladem

DPF Čistící kapalina je určena k čištění silně zanesených demontovaných filtrů pevných částic. Perfektní čistící účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1000 ml

DPF Čistící kapalina je určena k čištění silně zanesených demontovaných filtrů pevných částic. Perfektní čistící účinek. Ve filtru rozpouští nečistoty a obnovuje jeho plnou funkčnost a nadále minimalizuje emise výfukových plynů. Je prokazatelně výhodnější něž koupě nového filtru. Snadno biologicky rozložitelná.

Postup aplikace produktu

Nejprve si připravte směs v poměru 1:3 (tedy 1 litr DPF čistící kapaliny na 3 litry vody), případně doporučujeme silnější koncentrát 1:1 při velkém znečištění filtru, pro správnou funkčnost přípravku. 

Nyní samotná aplikace:
1) Demontujte filtr pevných částic a nalijte do něj předem připravenou směs (cca 3 – 5 l v závislosti na jeho velikosti).
2) Nechte působit zhruba 8 – 10 h.
3) Pravidelně kontrolujte množství kapaliny ve filtru a dolévejte směs, pokud je potřeba.
4) Odstraňte čistící kapalinu z filtru.
5) Po dokončení čistícího procesu důkladně vymyjte filtr tlakovou čistou vodou z obou stran, dokud nebude vytékat čistá voda. Pozor: Poté je nutné filtr dokonale vysušit!
6) Smontujte filtr a proveďte testovací jízdu v délce nejméně 15 min.
Před testovací jízdou doporučujeme aplikovat do nádrže podle pokynů náš produkt Čistič filtru pevných částic.

Pozor: Čisticí kapalina - není náhradou paliva!

Bezpečnostní list – MSDS__GAT DPF Cleaning Liquid_CZ-cs_1,2_100662

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 1.1 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení