DPF Čistící kapalina 1000 ml

Kód: 62010
Značka: GAT
490 Kč
Skladem

DPF Čistící kapalina je určena k čištění silně zanesených demontovaných filtrů pevných částic. Perfektní čistící účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1000 ml

DPF Čistící kapalina je určena k čištění silně zanesených demontovaných filtrů pevných částic. Perfektní čistící účinek. Ve filtru rozpouští nečistoty a obnovuje jeho plnou funkčnost a nadále minimalizuje emise výfukových plynů. Je prokazatelně výhodnější něž koupě nového filtru. Snadno biologicky rozložitelná.

Postup aplikace produktu

Nejprve si připravte směs v poměru 1:3 (tedy 1 litr DPF čistící kapaliny na 3 litry vody), případně doporučujeme silnější koncentrát 1:1 při velkém znečištění filtru, pro správnou funkčnost přípravku. 

Nyní samotná aplikace:
1) Demontujte filtr pevných částic a nalijte do něj předem připravenou směs (cca 3 – 5 l v závislosti na jeho velikosti).
2) Nechte působit zhruba 8 – 10 h.
3) Pravidelně kontrolujte množství kapaliny ve filtru a dolévejte směs, pokud je potřeba.
4) Odstraňte čistící kapalinu z filtru.
5) Po dokončení čistícího procesu důkladně vymyjte filtr tlakovou čistou vodou z obou stran, dokud nebude vytékat čistá voda. Pozor: Poté je nutné filtr dokonale vysušit!
6) Smontujte filtr a proveďte testovací jízdu v délce nejméně 15 min.
Před testovací jízdou doporučujeme aplikovat do nádrže podle pokynů náš produkt Čistič filtru pevných částic.

Pozor: Čisticí kapalina - není náhradou paliva!

Bezpečnostní list – MSDS__GAT DPF Cleaning Liquid_CZ-cs_1,2_100662

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 1.1 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.