Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji 400 ml

Kód: 62099
Značka: GAT
780 Kč
Skladem

Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji je účinný pěnový čistič pro rychlé a efektivní čištění středně zaneseného filtru pevných částic a katalyzátoru bez demontáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji je účinný pěnový čistič pro rychlé a efektivní čištění středně zaneseného filtru pevných částic a katalyzátoru bez demontáže. Nečistoty ve filtru pevných částic se rychle rozpustí, zejména u vozidel jezděných na krátké vzdálenosti často dochází k ucpání filtru (jízda ve městě). Preventivní používání produktu s každou údržbou pomáhá zabránit budoucím problémům s DPF filtrem, což významně sníží náklady.

Výhody

  • rozpouští saze ve filtrech pevných částic, katalyzátorech a EGR ventilech
  • snižuje provozní náklady a zajišťuje optimální chod motoru
  • snižuje spotřebu
  • aplikace bez demontáže DPF

Postup aplikace produktu

Teplota filtru pevných částic musí být nižší než 40 stupňů. V závislosti na značce vozidla demontujte snímač teploty / tlaku nebo jakékoli jiné připojení v přední části filtru nebo katalyzátoru. Poté dobře protřepejte lahvičku a její celý obsah nastříkejte do obnaženého otvoru filtru pevných částic. Veškeré usazené zbytky sazí se během čistícího procesu úplně rozpustí, a tedy dojde k jejich vypálení během pravidelného regeneračního procesu. Pokud se kontrolka automaticky nevypne, je nutné použít diagnostické zařízení. Celé balení 400 ml je na jednu aplikaci. Reakční doba je cca. 15 - 20 min. Doporučujeme produkt preventivně použít při každé výměně oleje. Ideální je pak kombinace s produktem Čistič filtru pevných částic z naší nabídky.

Bezpečnostní list – MSDS__DPF & Catalyst Cleaning Foam_CZ-cs_2,0_100572

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.