Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji 400 ml

Kód: 62099
Značka: GAT
710 Kč
Skladem

Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji je účinný pěnový čistič pro rychlé a efektivní čištění středně zaneseného filtru pevných částic a katalyzátoru bez demontáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Čistič DPF filtrů a katalyzátorů ve spreji je účinný pěnový čistič pro rychlé a efektivní čištění středně zaneseného filtru pevných částic a katalyzátoru bez demontáže. Nečistoty ve filtru pevných částic se rychle rozpustí, zejména u vozidel jezděných na krátké vzdálenosti často dochází k ucpání filtru (jízda ve městě). Preventivní používání produktu s každou údržbou pomáhá zabránit budoucím problémům s DPF filtrem, což významně sníží náklady.

Výhody

  • rozpouští saze ve filtrech pevných částic, katalyzátorech a EGR ventilech
  • snižuje provozní náklady a zajišťuje optimální chod motoru
  • snižuje spotřebu
  • aplikace bez demontáže DPF

Postup aplikace produktu

Teplota filtru pevných částic musí být nižší než 40 stupňů. V závislosti na značce vozidla demontujte snímač teploty / tlaku nebo jakékoli jiné připojení v přední části filtru nebo katalyzátoru. Poté dobře protřepejte lahvičku a její celý obsah nastříkejte do obnaženého otvoru filtru pevných částic. Veškeré usazené zbytky sazí se během čistícího procesu úplně rozpustí, a tedy dojde k jejich vypálení během pravidelného regeneračního procesu. Pokud se kontrolka automaticky nevypne, je nutné použít diagnostické zařízení. Celé balení 400 ml je na jednu aplikaci. Reakční doba je cca. 15 - 20 min. Doporučujeme produkt preventivně použít při každé výměně oleje. Ideální je pak kombinace s produktem Čistič filtru pevných částic z naší nabídky.

Bezpečnostní list – MSDS__DPF & Catalyst Cleaning Foam_CZ-cs_2,0_100572

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení