Sprej na čištění sání naftových motorů 400 ml

Kód: 62035
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Sprej na čištění sání naftových motorů je určen k čištění a ochraně celého systému sání vzduchu, jako je sací potrubí, ventil EGR (recirkulace výfukových plynů) a sací ventily naftových motorů, které jsou ovlivněny sazemi a jinými usazeninami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Sprej na čištění sání naftových motorů je určen k čištění a ochraně celého systému sání vzduchu, jako je sací potrubí, ventil EGR (recirkulace výfukových plynů) a sací ventily naftových motorů, které jsou ovlivněny sazemi a jinými usazeninami. Výrobek je speciálně navržen pro čištění systému sání vzduchu a spalovací komory bez demontáže dílů v motoru. Unikátní přísady účinně odstraňují saze, pryskyřici a lepivé usazeniny ze vstupu vzduchu a obnovují maximální výkon motoru.

Výhody

  • čistí a chrání celý systém přívodu vzduchu
  • snižuje potřebu paliva a množství vypouštěných výfukových plynů
  • zajišťuje hladký a bezproblémový chod motoru
  • odstraňuje usazeniny ze systému přívodu vzduchu, spalovacího prostoru, škrtících ventilů, vstupních a výstupních ventilů a sedel ventilů
  • vhodný pro všechny dieselové motory (i s DPF)

Postup aplikace produktu

V 1sekundových intervalech vstřikujte do systému sání (hned za snímačem váhy vzduchu) zahřátého a běžícího motoru (cca. 2500 otáček / min). (Nepoužívejte na turbodmychadlo nebo mezichladič. Mohou být očištěny produktem, když NEBUDE motor běžet.) Pozor: otáčky motoru se mohou během aplikace zvýšit! Aplikaci přerušte vždy po 5 až 6 dávkách a počkejte, až se normální otáčky samy zotaví. V případě potřeby mírně zrychlete, abyste zabránili zastavení motoru. Pokračujte, dokud není celá láhev prázdná. Poté nechte motor několik minut běžet na volnoběh. Produkt působí v průběhu aplikace. Doporučuje se aplikovat při každé servisní údržbě vozidla nebo v případě potřeby. Po čištění sání je vhodné vymýt motorový olej pomocí produktu Výplach motoru

Pozor: Zbytky velkého množství par rozpuštěného oleje mohou způsobit nadměrný chod motoru. Potom musíte okamžitě uškrtit veškerý přívod vzduchu do motoru, aby se zastavil. Jinak může dojít k poškození motoru!

Aplikaci doporučujeme provádět proškoleným servisem.

Bezpečnostní list – MSDS__GAT Diesel Applicator Spray_CZ-cs_1,2_100693

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.