Sprej na čištění sání naftových motorů 400 ml

Kód: 62035
Značka: GAT
370 Kč
Skladem

Sprej na čištění sání naftových motorů je určen k čištění a ochraně celého systému sání vzduchu, jako je sací potrubí, ventil EGR (recirkulace výfukových plynů) a sací ventily naftových motorů, které jsou ovlivněny sazemi a jinými usazeninami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Sprej na čištění sání naftových motorů je určen k čištění a ochraně celého systému sání vzduchu, jako je sací potrubí, ventil EGR (recirkulace výfukových plynů) a sací ventily naftových motorů, které jsou ovlivněny sazemi a jinými usazeninami. Výrobek je speciálně navržen pro čištění systému sání vzduchu a spalovací komory bez demontáže dílů v motoru. Unikátní přísady účinně odstraňují saze, pryskyřici a lepivé usazeniny ze vstupu vzduchu a obnovují maximální výkon motoru.

Výhody

  • čistí a chrání celý systém přívodu vzduchu
  • snižuje potřebu paliva a množství vypouštěných výfukových plynů
  • zajišťuje hladký a bezproblémový chod motoru
  • odstraňuje usazeniny ze systému přívodu vzduchu, spalovacího prostoru, škrtících ventilů, vstupních a výstupních ventilů a sedel ventilů
  • vhodný pro všechny dieselové motory (i s DPF)

Postup aplikace produktu

V 1sekundových intervalech vstřikujte do systému sání (hned za snímačem váhy vzduchu) zahřátého a běžícího motoru (cca. 2500 otáček / min). (Nepoužívejte na turbodmychadlo nebo mezichladič. Mohou být očištěny produktem, když NEBUDE motor běžet.) Pozor: otáčky motoru se mohou během aplikace zvýšit! Aplikaci přerušte vždy po 5 až 6 dávkách a počkejte, až se normální otáčky samy zotaví. V případě potřeby mírně zrychlete, abyste zabránili zastavení motoru. Pokračujte, dokud není celá láhev prázdná. Poté nechte motor několik minut běžet na volnoběh. Produkt působí v průběhu aplikace. Doporučuje se aplikovat při každé servisní údržbě vozidla nebo v případě potřeby. Po čištění sání je vhodné vymýt motorový olej pomocí produktu Výplach motoru

Pozor: Zbytky velkého množství par rozpuštěného oleje mohou způsobit nadměrný chod motoru. Potom musíte okamžitě uškrtit veškerý přívod vzduchu do motoru, aby se zastavil. Jinak může dojít k poškození motoru!

Aplikaci doporučujeme provádět proškoleným servisem.

Bezpečnostní list – MSDS__GAT Diesel Applicator Spray_CZ-cs_1,2_100693

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení