Výplach motoru - moto 100 ml

Kód: 09030
Značka: GAT
239 Kč
Skladem

Výplach motoru - moto je vhodný pro použití ve všech benzínových motorech. Odstraňuje agresivní zbytky ze spalovacího procesu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 ml

Výplach motoru - moto je vhodný pro použití ve všech čtyřtaktních benzínových motorech. Odstraňuje agresivní zbytky ze spalovacího procesu. Spolehlivě rozpouští provozně způsobené usazeniny v olejovém systému. Produkt obsahuje vysoce účinná mazací činidla, která spolehlivě chrání motor během procesu čištění. Trvale odstraňuje usazeniny a zbytky z pístních kroužků, jakož i z hydraulických spojek a zdvihátek ventilů. Zabraňuje opětovné kontaminaci čerstvého oleje zbytky a usazeninami starého oleje.

Výhody

  • snadné použití
  • trvale odstraňuje usazeniny a zbytky z celého olejového systému
  • vrací pružnost veškerým gumovým těsněním (guferům)
  • výrazně zlepšuje a stabilizuje kompresi ve všech válcích
  • snižuje spotřebu paliva, oleje a opotřebení komponentů
  • snižuje emise výfukových plynů, což podporuje životní prostředí a prodlužuje životnost katalyzátoru

Postup aplikace produktu

Přidejte do olejového systému před každou výměnou oleje. Nechte motor nastartovaný cca. 15-20 minut. Dále proveďte výměnu oleje podle pokynů výrobce. Dostačuje až na 2 l oleje. Pro větší kapacity přidejte 60 ml na 1 litr oleje.

Bezpečnostní list: 
MSDS__GAT Engine Flush_CZ-cs_2,3_100587

Doplňkové parametry

Kategorie: Olejový systém
Hmotnost: 0.15 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení