Výplach motoru - moto 100 ml

Kód: 09030
Značka: GAT
239 Kč
Skladem

Výplach motoru - moto je vhodný pro použití ve všech benzínových motorech. Odstraňuje agresivní zbytky ze spalovacího procesu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 ml

Výplach motoru - moto je vhodný pro použití ve všech čtyřtaktních benzínových motorech. Odstraňuje agresivní zbytky ze spalovacího procesu. Spolehlivě rozpouští provozně způsobené usazeniny v olejovém systému. Produkt obsahuje vysoce účinná mazací činidla, která spolehlivě chrání motor během procesu čištění. Trvale odstraňuje usazeniny a zbytky z pístních kroužků, jakož i z hydraulických spojek a zdvihátek ventilů. Zabraňuje opětovné kontaminaci čerstvého oleje zbytky a usazeninami starého oleje.

Výhody

  • snadné použití
  • trvale odstraňuje usazeniny a zbytky z celého olejového systému
  • vrací pružnost veškerým gumovým těsněním (guferům)
  • výrazně zlepšuje a stabilizuje kompresi ve všech válcích
  • snižuje spotřebu paliva, oleje a opotřebení komponentů
  • snižuje emise výfukových plynů, což podporuje životní prostředí a prodlužuje životnost katalyzátoru

Postup aplikace produktu

Přidejte do olejového systému před každou výměnou oleje. Nechte motor nastartovaný cca. 15-20 minut. Dále proveďte výměnu oleje podle pokynů výrobce. Dostačuje až na 2 l oleje. Pro větší kapacity přidejte 60 ml na 1 litr oleje.

Bezpečnostní list: 
MSDS__GAT Engine Flush_CZ-cs_2,3_100587

Doplňkové parametry

Kategorie: Olejový systém
Hmotnost: 0.15 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.