Startovací sprej 400 ml

Kód: 62110
Značka: GAT
297 Kč
Skladem

Startovací sprej usnadňuje startování benzínových a naftových motorů, čímž chrání startér, motor a baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Startovací sprej usnadňuje startování benzínových a naftových motorů, čímž chrání startér, motor a baterii. Obsahuje kombinaci vybraných rozpouštědel s nízkým bodem varu a vysokou energií vznícení. Je dobré, taky jako počáteční pomoc pro benzínové a naftové motory v užitkových a nákladních automobilech, jakož i pro zemědělské a stavební stroje.

Výhody

  • chrání startér, motor a baterii
  • rychlé a snadné použití

Postup aplikace produktu

Nastříkejte přímo do vzduchového filtru nebo sacího potrubí a okamžitě nastartujte motor. U benzínových motorů sešlápnete pedál plynu jen mírně. U naftových motorů nastartujte bez předehřevu se sešlápnutým pedálem plynu. Po prvním zapálení stříkejte při nízkých venkovních teplotách, dokud motor „neběží“. Startovací proces je usnadněn, pokud druhá osoba aktivuje zapalování během aplikace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.