Odstraňovač rzi 500 ml

Kód: 62095
Značka: GAT
350 Kč
Skladem

Odstraňovač rzi obsahuje vybrané složky (MoS2 - Sulfid molybdeničitý) pro rychlé a efektivní výsledky při odstraňování zkorodovaných sloučenin kovů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

500 ml

Odstraňovač rzi obsahuje vybrané složky (MoS2 - Sulfid molybdeničitý) pro rychlé a efektivní výsledky při odstraňování zkorodovaných sloučenin kovů. Vysoký kapilární efekt a dobrá tekutost zajišťují, že produkt se dostane i do těch nejmenších trhlin. Antikorozní přísady zajišťují dlouhodobou ochranu kovových součástí. Tento produkt je také dokonale vhodný jako mazivo. Může být použit jako mazivo pro bowdenové kabely, řetězy a další pohyblivé části. Také může být aplikován při montáži za účelem usnadnění následné demontáže.

Výhody

  • zabraňuje zatuhnutí šroubových spojů
  • pomoc při odstraňování zrezivělých kovových sloučenin
  • uvolňuje zkorodované spoje, jako jsou matice a šrouby
  • proniká rzí a odstraňuje pískavé a vrzající zvuky.
  • trvalé mazání šroubových spojů, vedení a všech typů kluzných ploch

Postup aplikace produktu

Hrubě očistěte povrch a veškerou volnou rzi odstraňte drátěným kartáčem. Před použitím nádobu důkladně protřepejte. Nastříkejte produkt ze vzdálenosti asi 20 - 30 cm a nechte jej několik minut působit. Ošetřené spojení lze nyní uvolnit. U silně zkorodovaných spojení může být proces opakován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení