Odstraňovač rzi 500 ml

Kód: 62095
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Odstraňovač rzi obsahuje vybrané složky (MoS2 - Sulfid molybdeničitý) pro rychlé a efektivní výsledky při odstraňování zkorodovaných sloučenin kovů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

500 ml

Odstraňovač rzi obsahuje vybrané složky (MoS2 - Sulfid molybdeničitý) pro rychlé a efektivní výsledky při odstraňování zkorodovaných sloučenin kovů. Vysoký kapilární efekt a dobrá tekutost zajišťují, že produkt se dostane i do těch nejmenších trhlin. Antikorozní přísady zajišťují dlouhodobou ochranu kovových součástí. Tento produkt je také dokonale vhodný jako mazivo. Může být použit jako mazivo pro bowdenové kabely, řetězy a další pohyblivé části. Také může být aplikován při montáži za účelem usnadnění následné demontáže.

Výhody

  • zabraňuje zatuhnutí šroubových spojů
  • pomoc při odstraňování zrezivělých kovových sloučenin
  • uvolňuje zkorodované spoje, jako jsou matice a šrouby
  • proniká rzí a odstraňuje pískavé a vrzající zvuky.
  • trvalé mazání šroubových spojů, vedení a všech typů kluzných ploch

Postup aplikace produktu

Hrubě očistěte povrch a veškerou volnou rzi odstraňte drátěným kartáčem. Před použitím nádobu důkladně protřepejte. Nastříkejte produkt ze vzdálenosti asi 20 - 30 cm a nechte jej několik minut působit. Ošetřené spojení lze nyní uvolnit. U silně zkorodovaných spojení může být proces opakován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.