Mazací sprej s nano částicemi 500 ml

Kód: 62117
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Mazací sprej s nano částicemi tvoří extrémně silnou a účinnou bariéru mezi pohyblivými komponenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

500 ml

Mazací sprej s nano částicemi tvoří extrémně silnou a účinnou bariéru mezi pohyblivými komponenty. Tento vysoce účinný mazací film poskytuje vynikající ochranu a mazání pro všechny druhy mechanismů. Výrobek efektivně proniká do mechanismů a zabraňuje korozi a rzi, odstraňuje vlhkost, zabraňuje pískání, čistí a snižuje tření a opotřebení všech kovových částí, nástrojů a zařízení vystavených vodě a větru. Mimořádně efektivní pro vyhánění vlhkosti a ochranu před vlhkostí na elektrických zástrčkách u všech typů vozidel jako jsou automobily, lodě, kola atd. Bezkonkurenční pro mazání řetězů, lan, válečků, ložisek, vnitřních ložisek řetězu, ozubených kol, šnekových převodů, spojů, spojek, lan, závěsů, o-kroužků, bowdenů, zámků atd.

Výhody

  • maže a chrání kovové povrchy, aby se účinně snížilo tření a opotřebení
  • odvádí vlhkost a zabraňuje korozi
  • proniká a uvolňuje rezavé části a lepivé mechanismy
  • lze použít kdekoliv, kde jsou kovové součásti trvale vystaveny tření
  • velmi efektivní pro pneumatické nářadí

Postup aplikace produktu

Díly, které mají být ošetřeny, důkladně očistěte. Před použití dobře protřepejte! Poté produkt rovnoměrně nastříkejte na ošetřované plochy a nechte jej chvíli působit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.