Čistič chladící soustavy od oleje 350 ml

Kód: 62130
Značka: GAT
370 Kč
Skladem

Čistič chladící soustavy od oleje odstraňuje mastné usazeniny způsobené vadným těsněním hlavy válců nebo netěsnými radiátory a účinně čistí celý chladicí systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 x 175 ml

Čistič chladící soustavy od oleje odstraňuje mastné usazeniny způsobené vadným těsněním hlavy válců nebo netěsnými radiátory a účinně čistí celý chladicí systém. Odstraňuje usazeniny vodního kamene, umožňuje opětovné fungování ventilů, termostatů a vodních čerpadel. Díky vysoce kvalitním mazacím složkám v tomto produktu jsou během čištění chráněny všechny kovové a pryžové části. Hlavní část chemické energie, která je vázána v palivu, se během procesu spalování přemění na teplo, které je potřeba rozptýlit. Plně funkční chladicí systém má proto zásadní význam pro provozní bezpečnost motorů.

Výhody

  • vrací ventily, termostaty a vodní čerpadla k optimálnímu výkonu
  • zlepšuje výkon topení
  • účinně čistí chladící systém
  • prodlužuje životnost všech agregátů

Popis aplikace produktu

1) před použitím obě nádoby dobře protřepejte
2) do chladicího systému přidejte kompletní obsah obou plechovek
3) otevřete topný ventil a nechte motor běžet cca. 15 minut při střední rychlosti k dosažení optimální provozní teploty
4) poté vypusťte chladicí kapalinu a vyjměte všechny expanzní nádrže, které nejsou součástí okruhu chladicí kapaliny, a vyčistěte je ručně
5) poté celý chladicí systém opláchněte čistou vodou
6) doplňte systém chladicí kapalinou

Tato soustava (2 x 175 ml) je dostačující pro ošetření chladicích systémů o objemu 5 - 10 litrů, popřípadě 50 ml na 1 litr. Vhodné pro všechny uzavřené vodní chladicí systémy a také pro výměníky tepla. Lze kombinovat se všemi konvenčními chladicími látkami.

Bezpečnostní listyMSDS__Radiator Oil Cleaner - Component 1_CZ-cs_2,2_100575MSDS__Radiator Oil Cleaner Component 2_CZ-cs_2,0_100577

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící systém
Hmotnost: 0.45 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení