Čistič chladící soustavy od oleje 350 ml

Kód: 62130
Značka: GAT
399 Kč
Skladem

Čistič chladící soustavy od oleje odstraňuje mastné usazeniny způsobené vadným těsněním hlavy válců nebo netěsnými radiátory a účinně čistí celý chladicí systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 x 175 ml

Čistič chladící soustavy od oleje odstraňuje mastné usazeniny způsobené vadným těsněním hlavy válců nebo netěsnými radiátory a účinně čistí celý chladicí systém. Odstraňuje usazeniny vodního kamene, umožňuje opětovné fungování ventilů, termostatů a vodních čerpadel. Díky vysoce kvalitním mazacím složkám v tomto produktu jsou během čištění chráněny všechny kovové a pryžové části. Hlavní část chemické energie, která je vázána v palivu, se během procesu spalování přemění na teplo, které je potřeba rozptýlit. Plně funkční chladicí systém má proto zásadní význam pro provozní bezpečnost motorů.

Výhody

  • vrací ventily, termostaty a vodní čerpadla k optimálnímu výkonu
  • zlepšuje výkon topení
  • účinně čistí chladící systém
  • prodlužuje životnost všech agregátů

Popis aplikace produktu

1) před použitím obě nádoby dobře protřepejte
2) do chladicího systému přidejte kompletní obsah obou plechovek
3) otevřete topný ventil a nechte motor běžet cca. 15 minut při střední rychlosti k dosažení optimální provozní teploty
4) poté vypusťte chladicí kapalinu a vyjměte všechny expanzní nádrže, které nejsou součástí okruhu chladicí kapaliny, a vyčistěte je ručně
5) poté celý chladicí systém opláchněte čistou vodou
6) doplňte systém chladicí kapalinou

Tato soustava (2 x 175 ml) je dostačující pro ošetření chladicích systémů o objemu 5 - 10 litrů, popřípadě 50 ml na 1 litr. Vhodné pro všechny uzavřené vodní chladicí systémy a také pro výměníky tepla. Lze kombinovat se všemi konvenčními chladicími látkami.

Bezpečnostní listyMSDS__Radiator Oil Cleaner - Component 1_CZ-cs_2,2_100575MSDS__Radiator Oil Cleaner Component 2_CZ-cs_2,0_100577

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící systém
Hmotnost: 0.45 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.