Péče a ochrana hydraulických zdvihátek 300 ml

Kód: 62042
Značka: GAT
370 Kč
Skladem

Péče a ochrana hydraulických zdvihátek obsahuje vysoce účinný balíček efektivních přísad pro zlepšení vlastností při vysoké zátěži a chrání proti opotřebení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 ml

Péče a ochrana hydraulických zdvihátek obsahuje vysoce účinný balíček efektivních přísad pro zlepšení vlastností při vysoké zátěži a chrání proti opotřebení. Vhodný pro všechny typy motorových olejů. 

Výhody

  • eliminuje rušivé zvuky chrastění
  • snižuje opotřebení
  • optimalizuje mazání
  • kompatibilní se všemi minerálními, syntetickými a polosyntetickými motorovými oleji.

Postup aplikace produktu

Pracuje během provozu. jedna lahvička (300 ml) postačí k ošetření až 5 l motorového oleje. Pro větší objemy přidejte 60 ml produktu na 1 litr motorového oleje. Před aplikací doporučujeme vyčistit olejový systém produktem pro vyčištění motoru - Výplach motoru.

Pozor: Před aplikací zkontrolujte hladinu motorového oleje!

Bezpečnostní list – MSDS__Hydraulic Lifter Care & Protect_CZ-cs_2,0_100618

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Hmotnost: 0.35 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení