Sprej na řetězy EXTREME 400 ml

Kód: 62133
Tip
Značka: GAT
399 Kč
Vyprodáno

Sprej na řetězy EXTREME je speciální vysoce přilnavé mazivo vyvinuté pro ty nejextrémnější podmínky. Ideální pro použití na motocyklových řetězech horských kol, na terénních vozech nebo na vytěžovaných lanech a kladkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Sprej na řetězy EXTREME je speciální vysoce přilnavé mazivo vyvinuté pro ty nejextrémnější podmínky. Ideální pro použití na motocyklových řetězech horských kol, na terénních vozech nebo na vytěžovaných lanech a kladkách. Díky syntetickým přísadám a speciálním látkám perfektně chrání před opotřebením a oxidací. Výborně proniká a maže cílené součásti. Vytváří skvěle přilnavou a odolnou ochrannou vrstvu na namáhaných površích s efektem „odplavení“ za všech povětrnostních podmínek. Vhodné pro použití v průmyslu a technologii vozidel např. pro pohony aut, motorek, jízdních kol, traktorů atd. 

Výhody

  • je odolný teplotám od -30 °C do +200 °C
  • zabraňuje trhavému startu
  • zabraňuje hluku
  • žádně křehnutí ve studené ani slané vodě
  • chrání před opotřebením a korozí

Postup aplikace produktu

Odstraňte staré zbytky maziva pomocí Čističe brzd a štětce nebo kartáče, popřípadě špachtle. Plechovku silně protřepejte (poté, co zazní směšovací koule, je sprej připravený). Nastříkejte produkt ze vzdálenosti cca. 25 cm a nechte odpařit rozpouštědlo (všimněte si délky průniku). V závislosti na oblasti aplikace a umístění by měl být tento proces opakován v určitých intervalech, aby se zabránilo běhu nasucho a tím zvyšování opotřebení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní spreje
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.