Pěna na čištění skel a interiéru 400 ml

Kód: 62109
Tip
Značka: GAT
280 Kč
Skladem

Pěna na čistění skel a interiéru je intenzivní čisticí sprej určen k hospodárnému čištění všech skel, zrcátek, čalounění a plastových povrchů interiéru i exteriéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

400 ml

Pěna na čistění skel a interiéru je intenzivní čisticí sprej určen k hospodárnému čištění všech skel, zrcátek, čalounění a plastových povrchů interiéru i exteriéru. Tato multifunkční pěna obsahuje speciální povrchově aktivní látky pro efektivní čištění i v těžko přístupných oblastech. Rozpouští lehký silniční prach, pozůstatky hmyzu, nikotinové usazeniny a silikonové zbytky.

Výhody 

  • pro účelné čištění i v obtížné přístupných prostorách
  • materiál velice šetrný k barvě, gumě a plastu

Postup aplikace produktu

Před použitím plechovku intenzivně protřepejte. Poté naneste na znečištěnou plochu a nechte pěnu na ošetřeném povrchu nějakou dobu působit. Ošetřený povrch očistěte hadříkem nebo houbou. Při silném znečištění proces opakujte.

Bezpečnostní listMSDS__Glass _ Interior Cleaning Foam_CZ-cs_2,0_100573

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.5 kg

20190425_gat_produktion_0042_bear_sw_auschnitt_webseite

GAT International
GAT GmbH & Co. KG.

GAT (Gesellschaft für Kraftstoff- und Automobiltechnologie mbH & Co. KG) je německý výrobce se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních servisních a údržbářských produktů pro automobilový trh a průmysl. Kladou velký důraz na kvalitu a proto jsou jejich produkty ověřeny certifikacemi TÜV s osvědčenou účinností výrobků a četnými referencemi.